JoomlaTemplates.me by Cheap Hosting

USTRZEL RAKA Z RAK'a

Klub Strzelecki LOK Grot Białystok po raz kolejny organizuje zawody strzeleckie. Tym razem będą one wyjątkowe. Do standardowych konkurencji dołączy nowa- charytatywna, z której dochód wesprze Hospicjum „Dom Opatrzności Bożej”.

Klub na Facebooku: www.facebook.com/KlubStrzeleckiGrot/

Już za chwilę - 1 kwietnia w Białymstoku odbędą się kolejne Podlaskie Zawody Strzeleckie. Juniorzy i seniorzy spróbują swoich sił w sześciu konkurencjach. Po raz pierwszy, poza klasyfikacją, zmierzą się w konkurencji charytatywnej. Zamiast tradycyjnej tarczy pojawi się wizerunek raka- symbol choroby nowotworowej. Zawodnicy będą do niego strzelali między innymi z polskiego pistoletu maszynowego P-63 o nazwie „RAK”.

Całkowity dochód z udziału w konkurencji „Ustrzel raka z RAKa” zostanie przekazany Hospicjum „Dom Opatrzności Bożej” w Białymstoku. Placówka pomaga chorym w ostatnim okresie choroby nowotworowej. Lekarze i pielęgniarki starają się złagodzić przykre objawy somatyczne, zapewnić wsparcie w sferze duchowej i socjalnej.

Kwietniowe Podlaskie Zawody Strzeleckie zostaną rozegrane na

strzelnicy „Hubertus” przy ul. Produkcyjnej 113.

Początek o godzinie 9.00.

Osoby, które nie biorą udziału w zawodach, ale chciałyby wesprzeć akcję charytatywną i spróbować swoich sił w strzelectwie, będą miały taką możliwość od godz. 14.00.

ale już od godz. 12.00 zapraszamy do rejestracji i na wystawę !!!

Klub Strzeleci LOK Grot Białystok to amatorska jednostka, podległa Podlaskiemu Zarządowi Wojewódzkiemu Ligi Obrony Kraju w Białymstoku. Jej głównym celem jest wszechstronny rozwój kultury fizycznej, a szczególnie upowszechnienie dyscyplin sportu zaliczonych do strzelectwa sportowego, praktycznego oraz sportów obronnych i militarnych. Klub kształtuje postawy patriotyczne i proobronne, upowszechnia tradycję i historię polskiego oręża. Od 2002 roku klub posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Obecnie trenerem jest Wojciech Multon- wielokrotny medalista mistrzostw Polski, uczestnik mistrzostw Europy i Świata.

Podlaskie Zawody Strzeleckie- „Ustrzel raka z RAKa”

01 kwietnia 2017, początek o godz. 9.00 

Strzelnica „Hubertus” przy ul. Produkcyjnej 113 w Białymstoku

Organizator Klub Strzelecki LOK Grot Białystok

Klub na Facebooku: www.facebook.com/KlubStrzeleckiGrot/

Strona Klubu: grot.bialystok.pl

 

 

Odsłony: 3770