Niezbędnik: PIT za 2012

Trwa kampania składania zeznań PIT za 2012r. Policz, rozlicz, odlicz - pamiętaj o 1% dla hospicjum.
Początek nowego roku to dla urzędów skarbowych i dla podatników początek kolejnej kampanii składania PIT-ów, czyli zeznań dotyczących dochodów osiągniętych w 2012 r.
W celu ułatwienia podlaskim podatnikom rozliczenia się z podatku dochodowego, Izba Skarbowa w Białymstoku przygotowała, jak co roku, specjalny "Informator o rozliczeniu PIT za 2012 r." Wszyscy zainteresowani mogą go pobrać ze strony www.is.bialystok.pl. Poniżej skrót najważniejszych informacji.

Czytaj więcej...

Podziel się podatkiem

Blisko 11 mln zł przekazali w 2012 roku Podlasianie na rzecz organizacji pożytku publicznego. Mogliby jeszcze więcej! Podziel się podatkiem: Nasz KRS 0000057571
W minionym roku padł kolejny rekord, zarówno pod względem liczby podatników, jak i wysokości kwoty, którą zdecydowali się przekazać organizacjom pożytku publicznego. Na konta tych organizacji trafiło łącznie prawie 11 mln zł, a wszystko dzięki ponad 277 tys. zeznań PIT, w których podatnicy zdecydowali się przekazać 1% swojego podatku. Jedną z najhojniej obdarowanych organizacji byliśmy my - Towarzystwo Przyjaciół Chorych, które prowadzi hospicjum. Bardzo Wam za to dziękujemy.

 

Czytaj więcej...

Prośba

Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Białymstoku przy ul. Sobieskiego 1 zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli i szczodrego serca o pomoc w rozbudowie naszego Hospicjum przy ul. Sobieskiego 1.

wizualizacja powstającego nowego skrzydła hospicjum

zdjęcia z budowy w galerii

 

Czytaj więcej...

Pomóż nam pomagać

Pomóż nam pomagać nieuleczalnie chorym ludziom.

Oprócz datków pieniężnych bardzo potrzebne są:

  • pościel
  • łóżka elektrycznie sterowane

Jeżeli ktoś z Państwa dysponuje takimi przedmiotami i mógłby przekazać je na rzecz Hospicjum w Białymstoku proszę kontaktować się z panem Janem Kondziorem tel. 608 255 491 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W 2009 roku rozpoczęliśmy budowę nowego skrzydła hospicjum przy ul. Sobieskiego 1. Potrzeby są coraz większe a miejsc w hospicjum jest mało. Całe przedsięwzięcie jest finansowane jedynie z datków ludzi dobrej woli. Do tej pory nie otrzymaliśmy wsparcia od Samorządu, na fundusze Unijne też nie mogliśmy liczyć. Projekt rozbudowy hospicjum został pominięty przy zatwierdzaniu pieniędzy z Unii. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wspieranie rozbudowy hospicjum.

Za wszelkie wsparcie wielkie dzięki.

Czekamy na darowizny przez cały rok, każda złotówka jest ważna. Także dzięki możliwości dysponowania 1 procentem podatku każdy może się włączyć w dzieło pomocy innym.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, nr KRS 0000057571.
Konto TPCh Hospicjum w Białymstoku:
PKO BP IO/Białystok 85 1020 1332 0000 1802 0026 1628

1,5 procenta

Pomóż nam pomagać ! KRS 0000057571

Podziel się podatkiem - czekamy na darowizny przez cały rok, każda złotówka jest ważna. Także dzięki możliwości dysponowania 1 procentem podatku każdy może się włączyć w dzieło pomocy innym. Przekaż proszę 1 procent dla TPCh "Hospicjum" w Białymstoku.

Czytaj więcej...