Msza Św. i wspominki

Zapraszamy na organizowaną przez T.P.Ch. "Hospicjum" w Białymstoku Mszę Św. i wspominki w intencji śp. osoby bliskiej, którą opiekowało się hospicjum.
    16 Listopada 2008 roku o godzinie 14:00 - wspominki i Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godznie 15:00 - Masza Św. koncelebrowana przez Duszpasterzy hospicyjnych w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej, przy ul. Kraszewskiego 15 B w Białymstoku (wejście od ulicy Próżnej).

W imieniu kapelana obrządku prawosławnego - Ks. Anatola zapraszam do wzięcia udziału w nabożeństwie żałobnym, które będzie miało miejsce dnia 14 listopada o godzinie 17:00 w Cerkwi pod wezwaniem Eliasza w Dojlidach, przy ul.Ks. St. Suchowloca w Białymstoku.

Tak długo żyją nasi bliscy, jak długo zachowujemy o nich pamięć.

Zapraszam do uczestnictwa  w Mszy Św. sprawowanej w intencji śp. podopiecznych hospicjum białostockiego w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18:00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej, przy ul. Kraszewskiego 15 B w Białymstoku.
    Życzę pogody ducha i ufności w Boże Miłosierdzie.

Daniela  Czerniawska