VIII Biesiada miodowo - chlebowa.

Na VIII Biesiadzie Miodowo - Chlebowej zorganizowanej 12 września 2010 roku przez Klub "Kalina" S.M. Rodzina Kolejowa odbyła się kwesta na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych HOSPICJUM w Białymstoku.

stoisko hospicjum

więcej zdjęć w galerii

Podczas festynu wolontariusze zbierali pieniądze do puszek, ponadto na stoisku można było zasięgnąć porady lekarskiej, zmierzyć poziom cukru we krwi oraz zmierzyć ciśnienie. Na stoisku oferowano również pyszny bigos, kanapki, ciasta i napoje - wszystkie datki zasiliły konto HOSPICJUM.

Odbyła się także licytacja pięknego zdjęcia, które ozdobi ścianę nowego skrzydła Hospicjum zgodnie z wolą tych, którzy wygrali licytację.

Towarzystwo Przyjaciół Chorych HOSPICJUM serdecznie dziękuje organizatorom Biesiady, w szczególności pani Halinie Trzasko za zaproszenie do udziału w imprezie i życzliwość wobec Towarzystwa.