Kolejna pomoc „Kaliny”

Prawie tysiąc złotych zebraliśmy podczas kwesty na biesiadzie miodowo-chlebowej, która odbyła się w sobotę (22 września) w Białymstoku. Po upalnym lecie to był pierwszy wyjątkowo zimny dzień, z chwilowym deszczem i silnym wiatrem. Mimo to nie zawiedliście, byliście, wspieraliście nas. Serdecznie dziękujemy.

Przypomnijmy, że biesiadę przy ul. Leszczynowej organizuje corocznie Klub „Kalina” Spółdzielni Mieszkaniowej „Rodzina Kolejowa” w Białymstoku. Corocznie też podczas imprezy prowadzona jest kwesta na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum”. Wśród stoisk oferujących chleb domowej roboty oraz naturalny miód, było miejsce na nasze hospicjum.

Mierzyliśmy Wam ciśnienie, poziom cukru we krwi, częstowaliśmy ciastem a zziębnięci dostawali gorącą kawę lub herbatę. Przechadzkom pomiędzy stoiskami towarzyszyła muzyka i występy artystyczne.

W imieniu hospicjum składamy gorące podziękowania dla organizatorów, szczególnie pani Haliny Trzasko z „Kaliny” oraz wszystkich darczyńców. I... widzimy się za rok.
Marcin Leśniak, wolontariusz w Wydawnictwie Skryba
Zdjęcia Beata Bogdanowicz