Będzie ciepło

900 m2 wełny mineralnej podarowała nam firma URSA z Dąbrowy Górniczej. Wielkie dzięki! Nowy budynek, mimo że już od paru lat przyjmuje pacjentów, wciąż jest jeszcze nie do końca gotowy. Brakuje wiele, ale dość pilną sprawą była właściwa izolacja poddasza. Na ostatnim piętrze było ewidentnie chłodniej, traciliśmy na rachunkach za ogrzewanie.

Wełna dotarła we środę 4 listopada. Teraz Panie Mirku, zbiera Pan ekipę i do pracy!

Przed nadchodzącą zimą trzeba było za wszelką cenę dokończyć ocieplenie poddasza. Jak się okazało, ta „wszelka cena” była bardzo przyjemna...
Przyjemna, bo produkt (wyceniony na blisko 10 tys. zł) hospicjum otrzymało bezpłatnie. Z ofiarnością przyszła nam URSA - spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej.
Z pomoc i starania dziękujemy:
- Zbyszkowi Kamińskiemu, który uruchomił procedurę i serca :-) zarządu firmy Ursa.
- Pani Jolantcie Lechwar-Stojek za pilotowanie sprawy, szybkie przygotowanie dokumentów.
- Panu Leszkowi Łukaszewiczowi za doradztwo techniczne i obecność.
- Panu Arturowi Karpienia z zaprzyjaźnionej z nami od lat firmy Aneks przy ul. Towarowej w Białymstoku za dowiezienie materiału nam na podwórko.

Tekst i zdjęcie: Basia Klem